DETAIL spoje: 169225 / 1

Základní informace:

Linka: 169225IDOS
Název: Praha-Mladá Boleslav-Turnov-Semily-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 0 km Praha ,,Černý Most (stanoviště 2) AB 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 2 52 km Mladá Boleslav ,,aut.st. (stanoviště 12) MB 3101 14:40 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 3 54 km Mladá Boleslav ,,Boleslavská MB 3101 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 4 65 km Mnichovo Hradiště ,,zdrav.stř. MB 3103 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 80 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 15:17 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 6 87 km Malá Skála ,Vranové ,u mlýna JN 8009 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 7 89 km Líšný ,, JN 8011 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 8 94 km Železný Brod ,,sokolovna JN 8001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 9 98 km Železný Brod ,Pelechov , JN 8001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 10 105 km Semily ,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 15:56 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 11 112 km Košťálov ,,nám. SM 9029 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 12 116 km Košťálov ,Kundratice ,střed SM 9028 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 13 120 km Mříčná ,,křiž. SM 9012 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 14 124 km Jilemnice ,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 16:26 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 15 126 km Jilemnice ,Hrabačov ,křiž. SM 9001 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 16 130 km Horní Branná ,Valteřice , SM 9018 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 18 133 km Vrchlabí ,,pivovar TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 19 134 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 20 135 km Vrchlabí ,,nám.T.G.Masaryka TU 9051 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 21 137 km Vrchlabí ,,Horská TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 22 138 km Vrchlabí ,,odb.Strážné TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 23 139 km Vrchlabí ,,Bubákov TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 24 140 km Vrchlabí ,,Herlíkovice TU 9051 16:55 IDOS
34869 25 143 km Špindlerův Mlýn ,,Volský Důl Kukačka TU | | IDOS
34865 26 144 km Špindlerův Mlýn ,,Bártlova lávka TU | | IDOS
34867 27 146 km Špindlerův Mlýn ,,Michlův Mlýn TU | | IDOS
34866 28 148 km Špindlerův Mlýn ,Labská , TU | | IDOS
58340 29 149 km Špindlerův Mlýn ,,parkovací terminál TU | | IDOS
34864 30 150 km Špindlerův Mlýn ,,aut.st. TU 17:15 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede jen 7.4.2023