DETAIL spoje: 169225 / 2

Základní informace:

Linka: 169225IDOS
Název: Praha-Mladá Boleslav-Turnov-Semily-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 30 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU  8:10 IDOS
58340 29 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU  8:11 IDOS
34866 28 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  8:13 IDOS
34867 27 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  8:15 IDOS
34865 26 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  8:17 IDOS
34869 25 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 24 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 23 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 22 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 21 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 20 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 19 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  8:33  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 18 17 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 16 20 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 15 24 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 14 26 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001  8:53  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 13 30 km Mříčná,,křiž. SM 9012  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 12 34 km Košťálov,Kundratice,střed SM 9028  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 11 38 km Košťálov,,nám. SM 9029  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 10 45 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  9:22  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 9 52 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 8 56 km Železný Brod,,sokolovna JN 8001  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 7 61 km Líšný,, JN 8011  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 6 63 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 70 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001  9:57 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 4 85 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 2 98 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 10:35 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 150 km Praha,,Černý Most AB 11:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 18.10.2020 do 12.12.2020