DETAIL spoje: 169225 / 2

Základní informace:

Linka: 169225IDOS
Název: Praha-Mladá Boleslav-Turnov-Semily-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 19 0 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 1) TU 9051  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 18 1 km Vrchlabí ,,pivovar TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 16 4 km Horní Branná ,Valteřice , SM 9018  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 15 8 km Jilemnice ,Hrabačov ,křiž. SM 9001  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 14 10 km Jilemnice ,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001  9:08  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 13 14 km Mříčná ,,křiž. SM 9012  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 12 18 km Košťálov ,Kundratice ,střed SM 9028  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 11 22 km Košťálov ,,nám. SM 9029  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 10 29 km Semily ,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  9:37  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 9 36 km Železný Brod ,Pelechov , JN 8001  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 8 40 km Železný Brod ,,sokolovna JN 8001  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 7 45 km Líšný ,, JN 8011 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 6 47 km Malá Skála ,Vranové ,u mlýna JN 8009 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 54 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 10:12 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 4 69 km Mnichovo Hradiště ,,zdrav.stř. MB 3103 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 2 82 km Mladá Boleslav ,,aut.st. (stanoviště 12) MB 3101 10:50 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 134 km Praha ,,Černý Most AB 11:35 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede jen 7.4.2023