DETAIL spoje: 169225 / 3

Základní informace:

Linka: 169225IDOS
Název: Praha-Mladá Boleslav-Turnov-Semily-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 2 52 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 16:08 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 4 65 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 80 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 16:47 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 6 87 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 7 89 km Líšný,, JN 8011 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 8 94 km Železný Brod,,sokolovna JN 8001 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 9 98 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 10 105 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 17:26 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 11 112 km Košťálov,,nám. SM 9029 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 12 116 km Košťálov,Kundratice,střed SM 9028 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 13 120 km Mříčná,,křiž. SM 9012 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 14 124 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 17:56 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 15 126 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 16 130 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 18 133 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 19 134 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 18:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 7.3.2021 do 11.12.2021