DETAIL spoje: 169226 / 10

Základní informace:

Linka: 169226IDOS
Název: Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Nová Paka - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 28 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU 15:30 IDOS
58340 27 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 15:31 IDOS
34866 26 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 15:33 IDOS
34867 25 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 15:35 IDOS
34865 24 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 15:37 IDOS
34869 23 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 22 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 21 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 20 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 19 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 18 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 15 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051 15:53 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 12 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 11 22 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 10 25 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 9 29 km Studenec,,Na špici SM 9008 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 8 31 km Studenec,,pošta SM 9008 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 7 33 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 6 39 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště A) JC 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 5 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 12) JC 16:58 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 4 69 km Sobotka,,nám. JC 3049 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 3 92 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 17:35 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 144 km Praha,,Černý Most AB 18:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,