DETAIL spoje: 169226 / 12

Základní informace:

Linka: 169226IDOS
Název: Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Nová Paka - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 28 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU 17:00 IDOS
58340 27 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 17:01 IDOS
34866 26 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 17:03 IDOS
34867 25 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 17:05 IDOS
34865 24 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 17:07 IDOS
34869 23 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 22 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 21 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 20 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 19 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 18 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 15 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051 17:23 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 14 22 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 13 26 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 9 28 km Studenec,,Na špici SM 9008 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 8 30 km Studenec,,pošta SM 9008 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 7 32 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 6 38 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště A) JC 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 5 55 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 12) JC 18:20 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 4 68 km Sobotka,,nám. JC 3049 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 3 91 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 19:00 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 143 km Praha,,Černý Most AB 19:45 IDOS

Časové omezení spoje: