DETAIL spoje: 169226 / 20

Základní informace:

Linka: 169226IDOS
Název: Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Nová Paka - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 28 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU  6:05 IDOS
58340 27 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU  6:06 IDOS
34866 26 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  6:08 IDOS
34867 25 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  6:10 IDOS
34865 24 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  6:12 IDOS
34869 23 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 22 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 21 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 20 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 19 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 18 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 17 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  6:28  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 16 16 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 13 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 12 22 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 11 25 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 10 29 km Studenec,,Na špici SM 9008  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 9 31 km Studenec,,pošta SM 9008  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 8 33 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 7 39 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště A) JC  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 6 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 12) JC  7:30  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 3 92 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101  8:05  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 144 km Praha,,Černý Most AB  8:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,