DETAIL spoje: 169226 / 5

Základní informace:

Linka: 169226IDOS
Název: Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Nová Paka - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 3 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 17) MB 3101 10:52 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 6 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 11:30 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 7 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště B) JC 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 8 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 9 113 km Studenec,,pošta SM 9008 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 10 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 11 119 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 12 122 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 13 123 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 16 128 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 17 128 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 12:28 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 18 129 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 19 131 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 20 132 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 21 133 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 22 134 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 12:41 IDOS
34869 23 137 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 12:44 IDOS
34865 24 138 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 12:46 IDOS
34867 25 140 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 12:48 IDOS
34866 26 142 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 12:50 IDOS
58340 27 143 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 12:52 IDOS
34864 28 144 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 12:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,