DETAIL spoje: 169227 / 1

Základní informace:

Linka: 169227IDOS
Název: Praha - Poděbrady - Jičín - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 2 46 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB 13:43 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 3 55 km Senice,, NB 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 4 73 km Kopidlno,,nám. JC 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 5 74 km Kopidlno,,žel.přejezd JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 6 76 km Kopidlno,Pševes, JC 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 7 77 km Jičíněves,Bartoušov, JC 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 8 80 km Jičíněves,, JC 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 10 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 14:28 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 11 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště B) JC 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 12 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 13 113 km Studenec,,pošta SM 9008 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 14 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 18 117 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 19 121 km Dolní Branná,,pošta TU 9053 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 20 127 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 21 127 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 15:30 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 24 128 km Vrchlabí,,nám. TU 9051 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 25 130 km Vrchlabí,,Horská TU 9051 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 26 131 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 27 132 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 28 133 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051 15:45 IDOS
34869 29 136 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 15:48 IDOS
34865 30 137 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 15:50 IDOS
34867 31 139 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 15:52 IDOS
34866 32 141 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU 15:55 IDOS
58340 33 142 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 15:57 IDOS
34864 34 143 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 16:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,