DETAIL spoje: 169227 / 2

Základní informace:

Linka: 169227IDOS
Název: Praha - Poděbrady - Jičín - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 34 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU  5:05 IDOS
58340 33 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU  5:06 IDOS
34866 32 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  5:08 IDOS
34867 31 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  5:10 IDOS
34865 30 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  5:12 IDOS
34869 29 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 28 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 27 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 26 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 25 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 24 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55328 23 15 km Vrchlabí,,nemocnice TU 9051  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 22 16 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 21 17 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  5:28  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 20 17 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 19 23 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 18 27 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 14 29 km Studenec,,Na špici SM 9008  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 13 31 km Studenec,,pošta SM 9008  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 12 33 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 11 39 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště A) JC  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 10 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 13) JC  6:25  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13209 9 57 km Jičín,Nové Město,Lidické nám. JC  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 8 64 km Jičíněves,, JC  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 7 67 km Jičíněves,Bartoušov, JC  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 6 68 km Kopidlno,Pševes, JC  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 5 70 km Kopidlno,,žel.přejezd JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 4 71 km Kopidlno,,nám. JC  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 3 89 km Senice,, NB  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 2 98 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB  7:07  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 144 km Praha,,Černý Most AB  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,