DETAIL spoje: 169227 / 5

Základní informace:

Linka: 169227IDOS
Název: Praha - Poděbrady - Jičín - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 2 46 km Poděbrady,,žel.st. (stanoviště 3) NB 16:23 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 3 55 km Senice,, NB 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 4 73 km Kopidlno,,nám. JC 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 5 74 km Kopidlno,,žel.přejezd JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 6 76 km Kopidlno,Pševes, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 7 77 km Jičíněves,Bartoušov,zelenina JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 8 80 km Jičíněves,,hostinec JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 10 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 17:03 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 11 105 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 12 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 13 113 km Studenec,,pošta SM 9008 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 14 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 15 119 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 16 122 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 17 123 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 20 128 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 21 128 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 18:00 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 26 132 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 27 133 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 28 134 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051 18:15 IDOS
34869 29 137 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU 18:18 IDOS
34865 30 138 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU 18:20 IDOS
34867 31 140 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU 18:22 IDOS
34866 32 142 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU 18:25 IDOS
58340 33 143 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU 18:27 IDOS
34864 34 144 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU 18:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pátek, v sobotu,