DETAIL spoje: 169227 / 6

Základní informace:

Linka: 169227IDOS
Název: Praha - Poděbrady - Jičín - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
34864 33 0 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. (stanoviště 1) TU  7:05 IDOS
58340 32 1 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU  7:06 IDOS
34866 31 2 km Špindlerův Mlýn,,Labská TU  7:08 IDOS
34867 30 4 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  7:10 IDOS
34865 29 6 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  7:12 IDOS
34869 28 7 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 27 10 km Vrchlabí,Herlíkovice, TU 9051  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 26 11 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 25 12 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 24 13 km Vrchlabí,,Horská TU 9051  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 23 15 km Vrchlabí,,nám. TU 9051  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 20 16 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 1) TU 9051  7:28  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 16 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 15 22 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 14 25 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 13 29 km Studenec,,Na špici SM 9008  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 12 31 km Studenec,,pošta SM 9008  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 11 33 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 10 39 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště A) JC  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 9 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 13) JC  8:35  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 8 64 km Jičíněves,, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 7 67 km Jičíněves,Bartoušov, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 6 68 km Kopidlno,Pševes, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 5 70 km Kopidlno,,žel.přejezd JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 4 71 km Kopidlno,,nám. JC  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 3 89 km Senice,, NB  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 2 98 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB  9:18  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 144 km Praha,,Černý Most AB 10:00 IDOS

Časové omezení spoje: