DETAIL spoje: 169227 / 9

Základní informace:

Linka: 169227IDOS
Název: Praha - Poděbrady - Jičín - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 1 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 2) AB 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 2 46 km Poděbrady,,Žel.st. (stanoviště 3) NB 20:13 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 3 55 km Senice,, NB 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 4 73 km Kopidlno,,nám. JC 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50900 5 74 km Kopidlno,,žel.přejezd JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15297 6 76 km Kopidlno,Pševes, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13229 7 77 km Jičíněves,Bartoušov, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 8 80 km Jičíněves,, JC 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 10 88 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 7) JC 20:53 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 11 105 km Nová Paka,,aut.nádr. (stanoviště B) JC 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 12 111 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 13 113 km Studenec,,pošta SM 9008 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 14 115 km Studenec,,Na špici SM 9008 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 15 119 km Martinice v Krk.,,Kult.dům SM 9013 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 16 122 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 17 123 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 20 128 km Vrchlabí,,u pivovaru TU 9051 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 21 128 km Vrchlabí,,aut.nádr. (stanoviště 2) TU 9051 21:50 IDOS

Časové omezení spoje: