DETAIL spoje: 250697 / 4010

Základní informace:

Linka: 250697IDOS
Název: Mšeno - Dubá - Doksy
Dopravce: ČSAD Střední Čechy, a.s.
U přístavu 811/8, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, provozovna Mělník

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33003 46 0 km Doksy,Staré Splavy,otočka CL 2207 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 45 2 km Doksy,,žel.st. CL 2201 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 44 4 km Doksy,,aut.st. CL 2201 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35356 31 6 km Tachov,, CL 2206 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15339 30 9 km Dubá,Korce, CL 2212 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7273 29 11 km Dubá,,Horecký Důl CL 2212 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22714 28 13 km Dubá,Nedamov,koupaliště CL 2212 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7278 27 14 km Dubá,,školka CL 2215 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 26 15 km Dubá,,aut.nádr. CL 2215 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7276 25 16 km Dubá,,Rozprechtice háj. CL 2215 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7277 24 17 km Dubá,,Rozprechtice křiž. CL 2215 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16812 23 18 km Dubá,Křenov, CL 2215 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1117 22 20 km Blatce,,pod Beškovem CL 2219 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1499 12 22 km Blatce,Blatečky, CL 2205 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36979 11 23 km Blatce,Tubož,rybník CL 2205 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36978 10 23 km Blatce,Tubož, CL 2205 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15266 9 25 km Blatce,Konrádov, CL 2205 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24743 8 26 km Mšeno,Olešno, ME 2205 21:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29386 7 26 km Mšeno,Ráj, ME 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22215 6 28 km Mšeno,Romanov,Na Rovinách ME 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22214 5 29 km Mšeno,Romanov, ME 21:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22213 4 30 km Mšeno,,Podolec ME 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22206 3 31 km Mšeno,, ME 21:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22211 2 31 km Mšeno,,škola ME 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56537 1 31 km Mšeno,,žel.st. ME 21:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 7.3.2021 do 11.12.2021