DETAIL spoje: 252697 / 4001

Základní informace:

Linka: 252697IDOS
Název: Mšeno - Dubá - Doksy
Dopravce: Kokořínský SOK s.r.o.
Boleslavská 400, 277 35 Mšeno

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 22206 3 0 km Mšeno,, ME  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22213 4 1 km Mšeno,,Podolec ME  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22214 5 2 km Mšeno,Romanov, ME  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22215 6 2 km Mšeno,Romanov,Na Rovinách ME  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29386 7 4 km Mšeno,Ráj, ME  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24743 8 5 km Mšeno,Olešno, ME 2205  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15266 9 6 km Blatce,Konrádov, CL 2205  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36978 10 7 km Blatce,Tubož, CL 2205  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36979 11 7 km Blatce,Tubož,rybník CL 2205  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1499 12 8 km Blatce,Blatečky, CL 2205  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1117 22 11 km Blatce,,pod Beškovem CL 2219  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16812 23 13 km Dubá,Křenov, CL 2215  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7277 24 14 km Dubá,,Rozprechtice křiž. CL 2215  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7276 25 14 km Dubá,,Rozprechtice háj. CL 2215  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 26 16 km Dubá,,aut.nádr. CL 2215  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7278 27 17 km Dubá,,školka CL 2215  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22714 28 18 km Dubá,Nedamov,koupaliště CL 2212  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7273 29 20 km Dubá,,Horecký Důl CL 2212  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15339 30 22 km Dubá,Korce, CL 2212  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35356 31 24 km Tachov,, CL 2206  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 44 27 km Doksy,,aut.st. CL 2201  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 45 28 km Doksy,,žel.st. CL 2201  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33003 46 31 km Doksy,Staré Splavy,otočka CL 2207  9:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.7.2021 do 31.8.2021