DETAIL spoje: 260005 / 1

Základní informace:

Linka: 260005IDOS
Název: Mladá Boleslav-Mnichovo Hradiště-Mimoň
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21373 4 0 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 8) MB 3101  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21384 5 1 km Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MB 3101  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 6 4 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA (stanoviště 2) MB 3101  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50265 16 17 km Mnichovo Hradiště,,u nadjezdu MB  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 17 17 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21566 18 19 km Mnichovo Hradiště,,Klášterská MB  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14422 19 21 km Klášter Hradiště n.Jiz.,, MB  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14424 20 22 km Klášter Hradiště n.Jiz.,,Habr MB  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1225 21 24 km Bílá Hlína,, MB  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6581 22 26 km Rokytá,Dolní Rokytá,rozc. MB  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6583 23 27 km Dolní Krupá,,u mostu MB  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6580 24 28 km Dolní Krupá,,pošta MB  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6582 25 30 km Dolní Krupá,,u lípy MB  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 26 36 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 27 38 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 28 42 km Ralsko,Ploužnice, (stanoviště náhradní) CL 2111  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 30 43 km Ralsko,Hradčany, CL 2104  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 31 44 km Ralsko,Boreček, CL 2104  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 32 44 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 36 45 km Mimoň,,kino CL 2101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 37 45 km Mimoň,,Malá CL 2101  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 38 47 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 3) CL 2101  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 39 48 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 2.8.2021 do 13.8.2021