DETAIL spoje: 260005 / 3

Základní informace:

Linka: 260005IDOS
Název: Mladá Boleslav-Mnichovo Hradiště-Mimoň
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21373 4 0 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 8) MB 3101 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21384 5 1 km Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MB 3101 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 6 4 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA (stanoviště 2) MB 3101 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50265 16 17 km Mnichovo Hradiště,,u nadjezdu MB 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 17 17 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21566 18 19 km Mnichovo Hradiště,,Klášterská MB 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14422 19 21 km Klášter Hradiště n.Jiz.,, MB 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14424 20 22 km Klášter Hradiště n.Jiz.,,Habr MB 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1225 21 24 km Bílá Hlína,, MB 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6581 22 26 km Rokytá,Dolní Rokytá,rozc. MB 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6583 23 27 km Dolní Krupá,,u mostu MB 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6580 24 28 km Dolní Krupá,,pošta MB 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6582 25 30 km Dolní Krupá,,u lípy MB 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 26 36 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 27 38 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 28 42 km Ralsko,Ploužnice, (stanoviště náhradní) CL 2111 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 29 43 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 32 45 km Mimoň,,Hvězdovská CL 2101 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 33 45 km Mimoň,,kino CL 2101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 34 45 km Mimoň,,Malá CL 2101 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 35 47 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 3) CL 2101 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 36 48 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 15:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,