DETAIL spoje: 260005 / 4

Základní informace:

Linka: 260005IDOS
Název: Mladá Boleslav-Mnichovo Hradiště-Mimoň
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21219 39 0 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 38 1 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 3) CL 2101 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 37 3 km Mimoň,,Malá CL 2101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 36 3 km Mimoň,,kino CL 2101 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 35 3 km Mimoň,,Falcon CL 2101 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 29 5 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 28 6 km Ralsko,Ploužnice, (stanoviště náhradní) CL 2111 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 27 10 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 26 12 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6582 25 18 km Dolní Krupá,,u lípy MB 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6580 24 20 km Dolní Krupá,,pošta MB 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6583 23 21 km Dolní Krupá,,u mostu MB 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6581 22 22 km Rokytá,Dolní Rokytá,rozc. MB 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1225 21 24 km Bílá Hlína,, MB 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14424 20 26 km Klášter Hradiště n.Jiz.,,Habr MB 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14422 19 27 km Klášter Hradiště n.Jiz.,, MB 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21566 18 29 km Mnichovo Hradiště,,Klášterská MB 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 17 31 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50265 16 31 km Mnichovo Hradiště,,u nadjezdu MB 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 6 44 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA (stanoviště 2) MB 3101 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21384 5 47 km Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MB 3101 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 4 48 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 8) MB 3101 13:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 2.8.2021 do 13.8.2021