DETAIL spoje: 260005 / 5

Základní informace:

Linka: 260005IDOS
Název: Mladá Boleslav-Mnichovo Hradiště-Mimoň
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
49630 1 0 km Mladá Boleslav,,ŠKODA PC MB 22:07 IDOS
59460 2 1 km Mladá Boleslav,,SAS Autosystemtechnik MB 22:09 IDOS
30822 3 1 km Řepov,,hl.sil. MB 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 4 4 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 8) MB 3101 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21384 5 5 km Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MB 3101 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 6 8 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA (stanoviště 2) MB 3101 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15432 7 10 km Kosmonosy,,Průmyslová MB 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15437 8 10 km Kosmonosy,,Transcentrum MB 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15433 9 11 km Kosmonosy,,nám. MB 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 10 12 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 303 11 13 km Bakov n.Jiz.,Chudoplesy, MB 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 308 12 15 km Bakov n.Jiz.,Trenčín, MB 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 300 13 16 km Bakov n.Jiz.,,žel.st. MB 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 298 14 17 km Bakov n.Jiz.,,V sadech MB 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21588 15 19 km Mnichovo Hradiště,Veselá, MB 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50265 16 21 km Mnichovo Hradiště,,u nadjezdu MB 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 17 21 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21570 18 22 km Mnichovo Hradiště,,nám. (stanoviště 6) MB 3103 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21566 19 23 km Mnichovo Hradiště,,Klášterská MB 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14422 20 25 km Klášter Hradiště n.Jiz.,, MB 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14424 21 26 km Klášter Hradiště n.Jiz.,,Habr MB 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1225 22 28 km Bílá Hlína,, MB 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6581 23 30 km Rokytá,Dolní Rokytá,rozc. MB 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6583 24 31 km Dolní Krupá,,u mostu MB 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6580 25 32 km Dolní Krupá,,pošta MB 23:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6582 26 34 km Dolní Krupá,,U lípy MB 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 27 40 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 28 42 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 29 46 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 30 48 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101 23:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 31 49 km Mimoň,,STS CL 2101 23:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 32 49 km Mimoň,,kino CL 2101 23:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 33 51 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 3) CL 2101 23:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 34 52 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 23:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.7.2019 do 2.8.2019