DETAIL spoje: 260005 / 6

Základní informace:

Linka: 260005IDOS
Název: Mladá Boleslav-Mnichovo Hradiště-Mimoň
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21219 39 0 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 38 1 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 3) CL 2101 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 37 3 km Mimoň,,Malá CL 2101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 36 3 km Mimoň,,kino CL 2101 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51174 35 3 km Mimoň,,Falcon CL 2101 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29531 29 5 km Ralsko,Ploužnice,školka CL 2111 20:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 28 6 km Ralsko,Ploužnice, (stanoviště náhradní) CL 2111 20:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29532 27 10 km Ralsko,Skelná Huť, CL 2103 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29528 26 12 km Ralsko,Kuřivody, CL 2103 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6582 25 18 km Dolní Krupá,,u lípy MB 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6580 24 20 km Dolní Krupá,,pošta MB 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6583 23 21 km Dolní Krupá,,u mostu MB 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6581 22 22 km Rokytá,Dolní Rokytá,rozc. MB 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1225 21 24 km Bílá Hlína,, MB 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14424 20 26 km Klášter Hradiště n.Jiz.,,Habr MB 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14422 19 27 km Klášter Hradiště n.Jiz.,, MB 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21566 18 29 km Mnichovo Hradiště,,Klášterská MB 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 17 31 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50265 16 31 km Mnichovo Hradiště,,u nadjezdu MB 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21588 15 33 km Mnichovo Hradiště,Veselá, MB 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 298 14 35 km Bakov n.Jiz.,,V sadech MB 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 300 13 36 km Bakov n.Jiz.,,žel.st. MB 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 308 12 37 km Bakov n.Jiz.,,Trenčín MB 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 303 11 39 km Bakov n.Jiz.,Chudoplesy, MB 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 10 40 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15433 9 41 km Kosmonosy,,nám. MB 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15437 8 42 km Kosmonosy,,Transcentrum MB 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15432 7 42 km Kosmonosy,,Průmyslová MB 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 6 44 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA (stanoviště 2) MB 3101 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21384 5 47 km Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MB 3101 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 4 48 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 8) MB 3101 21:25 IDOS
30822 3 51 km Řepov,,hl.sil. MB 21:32 IDOS
59460 2 51 km Mladá Boleslav,,SAS Autosystemtechnik MB 21:34 IDOS
49630 1 52 km Mladá Boleslav,,ŠKODA PC MB 21:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 2.8.2021 do 13.8.2021