DETAIL spoje: 500240 / 1

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 0 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 2 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 4 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 4 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 6 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 8 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 9 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 11 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 12 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 13 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 13 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 14 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 20 15 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 21 15 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 19 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 23 20 km Svor,,otočka CL 2306  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 21 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 22 km Cvikov,,sídliště CL 2301  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 23 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,