DETAIL spoje: 500240 / 10

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 33 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 3 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 6 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 7 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 8 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 9 km Cvikov,,vodojem CL 2301  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 11 km Cvikov,,sídliště CL 2301  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 12 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 23 14 km Svor,,otočka CL 2306  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 14 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 19 20 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 21 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  6:17  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 22 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 22 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 23 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 25 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 26 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 27 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 29 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 31 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 32 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001  6:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,