DETAIL spoje: 500240 / 101

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 20 1 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 21 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 5 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 23 6 km Svor,,otočka CL 2306  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 7 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 8 km Cvikov,,sídliště CL 2301  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 9 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  4:59  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 10 km Cvikov,,vodojem CL 2301  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 11 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 11 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 13 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 16 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 33 20 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 34 21 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301  5:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,