DETAIL spoje: 500240 / 106

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 34 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 33 1 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 5 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 8 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 9 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 10 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 11 km Cvikov,,vodojem CL 2301 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 12 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 17:18 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 13 km Cvikov,,sídliště CL 2301 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 14 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 15 km Svor,,hl.sil. CL 2306 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 21 20 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 20 20 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 21 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 17:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,