DETAIL spoje: 500240 / 108

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 34 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 33 3 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 32 6 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 7 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 8 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 28 9 km Cvikov,,vodojem CL 2301 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 27 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 18:52 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 26 11 km Cvikov,,sídliště CL 2301 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 25 12 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 24 14 km Svor,,otočka CL 2306 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 23 14 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 20 20 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 19 20 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 19:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2020