DETAIL spoje: 500240 / 12

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12484 34 0 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 33 1 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 4 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 7 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 8 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 9 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 10 km Cvikov,,vodojem CL 2301  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 11 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:39  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 12 km Cvikov,,sídliště CL 2301  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 13 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 14 km Svor,,hl.sil. CL 2306  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 21 19 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 20 19 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 20 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  7:03  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 21 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 21 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 22 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 24 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 25 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 26 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 28 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 10 30 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 31 km Česká Lípa,,U Jezu CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 31 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 32 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,