DETAIL spoje: 500240 / 13

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 19 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 23 6 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 24 7 km Svor,,otočka CL 2306  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 25 8 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 26 9 km Cvikov,,sídliště CL 2301  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 27 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  5:19  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 28 11 km Cvikov,,vodojem CL 2301  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 12 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 12 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 32 14 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 33 17 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 34 20 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 35 20 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  5:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,