DETAIL spoje: 500240 / 16

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 43 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 42 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 39 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 38 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 37 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 36 20 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 35 22 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 34 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 33 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 17:59 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 29 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 32 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 33 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 34 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 18:14 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 37 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 39 km Svor,,hl.sil. CL 2306 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 21 44 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 20 44 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 45 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 18:28 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 46 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 46 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 47 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 49 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 50 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 51 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 53 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 55 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 55 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 18:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018