DETAIL spoje: 500240 / 4

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 1 km Cvikov,,sídliště CL 2301  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 2 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 23 3 km Svor,,otočka CL 2306  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 4 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 21 9 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 20 9 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 10 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  7:20  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 11 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 11 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 12 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 14 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 15 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 16 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 18 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 20 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 7 20 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,