DETAIL spoje: 500240 / 57

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 12 3 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 13 5 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 14 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 15 8 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 16 9 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 17 10 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 18 10 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 19 11 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  6:18  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 23 17 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 24 18 km Svor,,otočka CL 2306  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 25 19 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 27 21 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 28 22 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 23 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 23 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 32 25 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 33 28 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 34 31 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 35 31 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 36 34 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 37 36 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 38 39 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 39 43 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 40 46 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 41 47 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 42 56 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 43 58 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021