DETAIL spoje: 500240 / 6

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 1 km Cvikov,,sídliště CL 2301 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 2 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 3 km Svor,,hl.sil. CL 2306 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 19 9 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 10 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 13:05 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 11 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 11 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 12 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 14 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 15 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 16 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 18 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 20 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 21 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 21 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 22 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 23 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 13:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,