DETAIL spoje: 500240 / 7

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 9 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 3 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 5 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 8 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 9 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 10 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 10 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 11 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001  6:20  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 20 12 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 21 12 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 16 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 18 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 20 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:37  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 21 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 22 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 22 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 24 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 27 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 33 30 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 34 30 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 35 33 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 36 35 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 37 38 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 38 41 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 39 44 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 40 45 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 43 55 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019