DETAIL spoje: 500240 / 8

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 43 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 42 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 39 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 20:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 38 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 37 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 36 20 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 35 22 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 20:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 34 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 33 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 20:29 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 29 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 32 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 33 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 34 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 20:44 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 23 39 km Svor,,otočka CL 2306 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 40 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 19 46 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 46 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 21:05 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 47 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 47 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 48 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 50 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 51 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 52 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 54 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 56 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 57 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 57 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 58 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 59 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 21:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018