DETAIL spoje: 500240 / 8

Základní informace:

Linka: 500240IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Cvikov-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 43 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 42 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 40 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202 20:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 39 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 38 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 37 20 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 36 22 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 35 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 34 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 20:39 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 33 27 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 32 31 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 31 34 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 35 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 28 36 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 27 37 km Cvikov,,vodojem CL 2301 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 26 38 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 20:54 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 25 39 km Cvikov,,sídliště CL 2301 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 24 40 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 23 42 km Svor,,otočka CL 2306 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 22 42 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 19 48 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 48 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 21:10 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 17 49 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 16 49 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 15 50 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 14 52 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 13 53 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 12 54 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 11 56 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 58 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 59 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 59 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 60 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 61 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 21:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019