DETAIL spoje: 500241 / 1

Základní informace:

Linka: 500241IDOS
Název: Doksy-Mimoň-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 1 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 2 2 km Doksy,,žel.st. CL 2201  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 3 3 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 4 3 km Doksy,,Mimoňská CL 2201  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 5 6 km Doksy,Břehyně, CL 2218  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 6 7 km Doksy,Břehyně,II CL 2218  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 7 13 km Ralsko,Hradčany, CL 2104  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 8 15 km Ralsko,Boreček, CL 2104  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 9 16 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 10 18 km Mimoň,,OPMP CL 2101  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21218 12 19 km Mimoň,,žel.st. CL 2101  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 13 21 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101  7:47  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 14 22 km Mimoň,,Žitavská CL 2101  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24001 15 25 km Noviny p.Ralskem,, CL 2106  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 17 27 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 18 31 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 3B) CL 2102  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 19 34 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 20 38 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 21 40 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 22 41 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301  8:14  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 23 42 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 45 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 25 47 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 26 50 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 27 56 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 28 58 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 29 66 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 30 68 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  8:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,