DETAIL spoje: 500241 / 2

Základní informace:

Linka: 500241IDOS
Název: Doksy-Mimoň-Jablonné v Podj.-Liberec
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 30 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 29 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 27 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 26 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 25 20 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 23 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 22 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 13:45 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12480 21 27 km Jablonné v Podj.,,autoservis LI 0301 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66367 20 30 km Jablonné v Podj.,Postřelná,hl.sil. LI 0302 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33413 19 34 km Stráž p.Ralskem,,vlečka CL 2102 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 18 37 km Stráž p.Ralskem,,aut.st. (stanoviště 2A) CL 2102 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19660 17 40 km Brniště,Luhov,křiž. CL 2107 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52548 16 42 km Noviny p.Ralskem,,kovárna CL 2106 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21219 14 46 km Mimoň,,Žitavská CL 2101 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 13 47 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 6) CL 2101 14:18 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 11 48 km Mimoň,,kino CL 2101 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29524 9 49 km Ralsko,Boreček,háj. CL 2104 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29523 8 50 km Ralsko,Boreček, CL 2104 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29525 7 52 km Ralsko,Hradčany, CL 2104 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3116 6 59 km Doksy,Břehyně,II CL 2218 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3114 5 60 km Doksy,Břehyně, CL 2218 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6195 4 62 km Doksy,,Mimoňská CL 2201 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6194 3 63 km Doksy,,Lipové nám. CL 2201 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 2 64 km Doksy,,žel.st. CL 2201 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 1 65 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 14:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,