DETAIL spoje: 500250 / 103

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 16 6 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 17 7 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 23 10 km Jestřebí,,křiž. CL 2213  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 14 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 16 km Doksy,,žel.st. CL 2201  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 17 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 18 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  8:28  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 21 km Doksy,Obora, CL 2201  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 26 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 28 km Bezděz,,obec CL 2220  8:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede od 1.5.2020 do 28.9.2020
jede také 1.5.2020, 8.5.2020