DETAIL spoje: 500250 / 106

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 0 km Bezděz,,obec CL 2220 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 2 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 11:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 7 km Doksy,Obora, CL 2201 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 10 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 10 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 11 km Doksy,,žel.st. CL 2201 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 14 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 23 18 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 17 21 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 16 22 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 24 km Sosnová,Ramš, CL 2014 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 25 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 13 27 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 28 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 12:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede od 1.5.2020 do 28.9.2020
jede také 1.5.2020, 8.5.2020