DETAIL spoje: 500250 / 12

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 0 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 1 km Doksy,,žel.st. CL 2201  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 4 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 20 8 km Jestřebí,,škola CL 2213  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 19 9 km Provodín,,škola CL 2208  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 18 9 km Provodín,,prodejna CL 2208  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 17 11 km Provodín,,statek CL 2208  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 16 12 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 17 km Sosnová,Ramš, CL 2014  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 18 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 11 20 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 21 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  9:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,