DETAIL spoje: 500250 / 13

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 16 9 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 17 10 km Provodín,,statek CL 2208 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 18 12 km Provodín,,prodejna CL 2208 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 19 12 km Provodín,,škola CL 2208 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 20 13 km Jestřebí,,škola CL 2213 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 17 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 19 km Doksy,,žel.st. CL 2201 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 20 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 21 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 12:47 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 24 km Doksy,Obora, CL 2201 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 28 26 km Okna,, CL 2210 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 32 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 34 km Bezděz,,obec CL 2220 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 36 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 32 37 km Bezděz,,dvůr CL 2220 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 33 38 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 34 39 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 35 40 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 36 41 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 37 42 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 38 43 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 751 39 43 km Bělá p.Bezd.,,U koníčka MB 3110 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 752 40 44 km Bělá p.Bezd.,,u továrny MB 3110 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 739 41 45 km Bělá p.Bezd.,,Na výsluní MB 3110 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 749 42 46 km Bělá p.Bezd.,,u Červené vily MB 3110 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 748 43 48 km Bělá p.Bezd.,,Šubrtov MB 3109 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 742 44 49 km Bělá p.Bezd.,,papírny MB 3109 13:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,