DETAIL spoje: 500250 / 14

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 0 km Bezděz,,obec CL 2220 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 2 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 7 km Doksy,Obora, CL 2201 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 10 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 11:02 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 10 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 11 km Doksy,,žel.st. CL 2201 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 14 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 20 18 km Jestřebí,,škola CL 2213 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 19 19 km Provodín,,škola CL 2208 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 18 19 km Provodín,,prodejna CL 2208 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 17 21 km Provodín,,statek CL 2208 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 16 22 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 11:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 27 km Sosnová,Ramš, CL 2014 11:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 28 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 11 30 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 31 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 11:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,