DETAIL spoje: 500250 / 15

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51448 1 0 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 2 1 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 5 2 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 3 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 6 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 7 km Sosnová,Ramš, CL 2014 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 14 9 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 15 10 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 21 13 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 17 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 19 km Doksy,,žel.st. CL 2201 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 20 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 21 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 13:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019