DETAIL spoje: 500250 / 19

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 14 6 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 15 7 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 21 10 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 14 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 16 km Doksy,,žel.st. CL 2201 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 17 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 18 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 15:38 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 21 km Doksy,Obora, CL 2201 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 26 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 28 km Bezděz,,obec CL 2220 15:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,