DETAIL spoje: 500250 / 2

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 740 38 0 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 37 1 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 36 2 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 35 3 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 34 4 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 33 5 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 32 6 km Bezděz,,dvůr CL 2220  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 7 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 9 km Bezděz,,obec CL 2220  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 11 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 16 km Doksy,Obora, CL 2201  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  4:59  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 19 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 20 km Doksy,,žel.st. CL 2201  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 23 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 20 27 km Jestřebí,,škola CL 2213  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 19 28 km Provodín,,škola CL 2208  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 18 28 km Provodín,,prodejna CL 2208  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 17 30 km Provodín,,statek CL 2208  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 16 31 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 36 km Sosnová,Ramš, CL 2014  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 37 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 10 38 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 40 km Česká Lípa,,Dubická (stanoviště ) CL 2001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 8 41 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 7 42 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 43 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  5:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,