DETAIL spoje: 500250 / 2

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 740 40 0 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 1 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 2 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 3 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 4 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 5 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 6 km Bezděz,,dvůr CL 2220  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 7 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 9 km Bezděz,,obec CL 2220  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 11 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 16 km Doksy,Obora, CL 2201  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  4:59  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 19 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 20 km Doksy,,žel.st. CL 2201  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 23 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 22 27 km Jestřebí,,škola (stanoviště 1) CL 2213  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 21 28 km Provodín,,škola CL 2208  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 20 28 km Provodín,,prodejna CL 2208  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 19 30 km Provodín,,statek CL 2208  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 18 31 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 36 km Sosnová,Ramš, CL 2014  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 37 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 12 38 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 11 40 km Česká Lípa,,Dubická (stanoviště ) CL 2001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 10 41 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 9 42 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 43 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  5:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,