DETAIL spoje: 500250 / 20

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 742 44 0 km Bělá p.Bezd.,,papírny MB 3109 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 748 43 1 km Bělá p.Bezd.,,Šubrtov MB 3109 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 749 42 3 km Bělá p.Bezd.,,u Červené vily MB 3110 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 739 41 4 km Bělá p.Bezd.,,Na výsluní MB 3110 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 752 40 5 km Bělá p.Bezd.,,u továrny MB 3110 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 751 39 6 km Bělá p.Bezd.,,U koníčka MB 3110 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 38 6 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 37 7 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 36 8 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 35 9 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 34 10 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 33 11 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 32 12 km Bezděz,,dvůr CL 2220 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 13 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 15 km Bezděz,,obec CL 2220 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 17 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 28 23 km Okna,, CL 2210 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 25 km Doksy,Obora, CL 2201 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 28 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 14:58 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 28 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 29 km Doksy,,žel.st. CL 2201 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 32 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 20 36 km Jestřebí,,škola CL 2213 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 19 37 km Provodín,,škola CL 2208 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 18 37 km Provodín,,prodejna CL 2208 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 17 39 km Provodín,,statek CL 2208 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 16 40 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 45 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 46 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 11 48 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 49 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 15:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,