DETAIL spoje: 500250 / 21

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 7 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 2 km Česká Lípa,,Dubická (stanoviště ) CL 2001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 10 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 5 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 6 km Sosnová,Ramš, CL 2014 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 16 11 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 17 12 km Provodín,,statek CL 2208 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 18 14 km Provodín,,prodejna CL 2208 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 19 14 km Provodín,,škola CL 2208 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 20 15 km Jestřebí,,škola CL 2213 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 19 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 21 km Doksy,,žel.st. CL 2201 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 22 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 22 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 16:53 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 25 km Doksy,Obora, CL 2201 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 30 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 32 km Bezděz,,obec CL 2220 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 34 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 32 35 km Bezděz,,dvůr CL 2220 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 33 36 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 34 37 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 35 38 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 36 39 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 37 40 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 38 41 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 17:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,