DETAIL spoje: 500250 / 21

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 3 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 18 9 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 19 10 km Provodín,,statek CL 2208 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 20 12 km Provodín,,prodejna CL 2208 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 21 12 km Provodín,,škola CL 2208 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 22 13 km Jestřebí,,škola (stanoviště 2) CL 2213 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 17 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 19 km Doksy,,žel.st. CL 2201 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 20 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 20 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 16:47 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 23 km Doksy,Obora, CL 2201 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 28 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 30 km Bezděz,,obec CL 2220 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 32 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 33 km Bezděz,,dvůr CL 2220 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 34 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 35 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 36 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 37 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 38 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 39 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 17:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,