DETAIL spoje: 500250 / 26

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 740 40 0 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 1 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 2 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 3 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 4 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 5 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 6 km Bezděz,,dvůr CL 2220 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 7 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 9 km Bezděz,,obec CL 2220 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 11 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 16 km Doksy,Obora, CL 2201 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 19:10 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 19 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 20 km Doksy,,žel.st. CL 2201 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 23 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 23 27 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 17 30 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 16 31 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 33 km Sosnová,Ramš, CL 2014 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 34 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 13 36 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 37 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 19:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019