DETAIL spoje: 500250 / 26

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 740 38 0 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 37 1 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 36 2 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 35 3 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 34 4 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 33 5 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 32 6 km Bezděz,,dvůr CL 2220 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 7 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 9 km Bezděz,,obec CL 2220 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 11 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 16 km Doksy,Obora, CL 2201 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 19:10 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 19 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 20 km Doksy,,žel.st. CL 2201 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 23 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 21 27 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 15 30 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 14 31 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 33 km Sosnová,Ramš, CL 2014 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 34 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 11 36 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 37 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 19:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,