DETAIL spoje: 500250 / 31

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  4:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 3 km Doksy,Obora, CL 2201  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 8 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 10 km Bezděz,,obec CL 2220  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 12 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 32 13 km Bezděz,,dvůr CL 2220  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 33 14 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 34 15 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 35 16 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 36 17 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 37 18 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 38 19 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110  4:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,