DETAIL spoje: 500250 / 38

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 742 44 0 km Bělá p.Bezd.,,papírny MB 3109 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 748 43 1 km Bělá p.Bezd.,,Šubrtov MB 3109 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 749 42 3 km Bělá p.Bezd.,,u Červené vily MB 3110 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 739 41 4 km Bělá p.Bezd.,,Na výsluní MB 3110 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 752 40 5 km Bělá p.Bezd.,,u továrny MB 3110 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 751 39 6 km Bělá p.Bezd.,,U koníčka MB 3110 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 38 6 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 37 7 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 36 8 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 35 9 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 34 10 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 33 11 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 32 12 km Bezděz,,dvůr CL 2220 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 13 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 15 km Bezděz,,obec CL 2220 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 17 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 28 23 km Okna,, CL 2210 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 25 km Doksy,Obora, CL 2201 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 28 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 22:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,