DETAIL spoje: 500250 / 4

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1148 33 0 km Bezděz,,obec CL 2220  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 32 2 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 30 7 km Doksy,Obora, CL 2201  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 29 10 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  6:07  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 28 10 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 27 11 km Doksy,,žel.st. CL 2201  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 25 14 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 23 18 km Jestřebí,,škola (stanoviště 1) CL 2213  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 22 19 km Provodín,,škola CL 2208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 21 19 km Provodín,,prodejna CL 2208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 20 21 km Provodín,,statek CL 2208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 19 22 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41284 16 26 km Zahrádky,,Srní rozc. CL 2014  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 27 km Sosnová,Ramš, CL 2014  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 28 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 13 30 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 31 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 32 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  6:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,