DETAIL spoje: 500250 / 4

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1148 30 0 km Bezděz,,obec CL 2220  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 29 2 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 27 7 km Doksy,Obora, CL 2201  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 26 10 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  6:07  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 25 10 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 24 11 km Doksy,,žel.st. CL 2201  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 22 14 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 21 18 km Jestřebí,,křiž. CL 2213  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 15 21 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 14 22 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 13 24 km Sosnová,Ramš, CL 2014  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 12 25 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 11 27 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 6 28 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 4 29 km Česká Lípa,,Stadion (stanoviště 1) CL 2001  6:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,