DETAIL spoje: 500250 / 5

Základní informace:

Linka: 500250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 9 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 11 2 km Česká Lípa,,Dubická (stanoviště ) CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 12 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 5 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 6 km Sosnová,Ramš, CL 2014  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 16 8 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2056 17 9 km Zahrádky,Borek,rozc. CL 2014  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 23 12 km Jestřebí,,křiž. CL 2213  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 16 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 18 km Doksy,,žel.st. CL 2201  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 19 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  6:36  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 22 km Doksy,Obora, CL 2201  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 27 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 29 km Bezděz,,obec CL 2220  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 31 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 32 km Bezděz,,dvůr CL 2220  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 33 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 34 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 35 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 36 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 37 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 38 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110  7:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,